Ako jednoducho Zarábať Peniaze Online

Sme

Skvelý Slovenský Marketplace

Rozšírte Váš predaj nielen na Slovensku, ale aj do zahraničia. 


Bezpečnosť

Pomocou 3D Secure Lemon Way platobnej brány, môžete prijímať platby od zákazníkov z celého sveta. Jednoduchá a rýchla platba kartou.


Responzívny dizajn

Pre všetky rozmery obrazoviek zaručuje lepšiu konverziu s menšou mierou odchodov.


SEO Optimalizácia

SEO nastavenie pre Váš Obchod a pre každý produkt. Vyhľadávače Vás budú milovať a zákazníci nájdu skôr ako Vašu konkurenciu!

Jednoduchá administrácia

Skvelé funkcie vo Vašom účte pre jednoduché vytvorenie Obchodu a vybavovanie objednávok. Štatistiky predaja. Jednoduché napojenie eshopu prostredníctvom .xml feedu. 

Nízkonákladové reklamné kampane

Slúžiace na podporu predaja Vašich produktov. Využite každú príležitosť, aby ste pritiahli zákazníkov práve k Vám.


Registračné plány a Ceny

Zmena možná kedykoľvek i Poplatok za registráciu je fakturovaný za 6 alebo 12 mesiacov dopredu.  Zmeniť plán môžete kedykoľvek bez poplatkov. Nevyužité predplatné Vám započítame do nového plánu alebo vrátime späť na Váš účet.

BASIC

ZDARMA

/Navždy
SAVER

€6  

/mesiac
PROFESSIONAL

€18

/mesiac 
Provízia z predaja [zahŕňa poplatok za platobnú bránu i Provízia je kalkulovaná z celkovej hodnoty objednávky vrátane prepravných a iných nákladov. Transakčný poplatok je kalkulovaný za každú samostatnú objednávku od zákazníka.V províznom poplatku je už zahrnutý poplatok za sprocesovanie platby za tovar od zákazníka do ePeňaženky predajcu.] 5,5 % + €0.29 3,9 % + €0.29 2,4 % + €0.29
Zľava na Prémiové služby Nie 10 % Zľava 25% Zľava
Vytvorenie a zobrazenie Obchodu na eBonza Áno Áno Áno
Napojenie eshopu prostredníctvom .xml feedu i Ak máte aktívny eshop, tovary nahráte jednoducho prostredníctvom .xml feedu. U nás neplatíte poplatky za kliky na tovar. Áno Áno Áno
Počet Aktívnych produktov 60 000 Produktov 90 000 Produktov 200 000 Produktov
Počet obrázkov/ Produkt 5 Obrázkov 10 Obrázkov 15 Obrázkov
Video / Produkt Áno Áno Áno

Často kladené otázky

od našich predajcov

Áno, svoj predplatený plán si môžete kedykoľvek zmeniť za iný alebo bez pokuty úplne zrušiť. Nevyužité predplatné Vám započítame do nového plánu alebo vrátime späť na Váš účet.


Všetky platby sú procesované bezpečnou platobnou bránou 3D Secure od akreditovanej francúzskej spoločnosti Lemon Way, ktorá Vám sprocesuje platby od zákazníkov z celého sveta. 

Momentálne môžete prijímať platby z kreditných kariet. Platba za predaný tovar je uložená vo Vašej elektronickej peňaženke v systéme Lemon Way. Po potvrdení predajcu, že kupujúci tovar obdržal a po dodržaní určených podmienok, príslušnú výšku peňažných prostriedkov z predaja tovaru môžete kedykoľvek previesť na svoj bankový účet. 

Sme za transparentný a férový obchod a preto neúčtujeme žiadne poplatky za zverejňovanie produktov, kliky na Vaše produkty alebo iné skryté poplatky. Na eBonza platíte poplatok len za predaný tovar z celkovej výšky objednávky.


Zaregistrujte sa, vytvorte eBonza účet a platobný účet s platobnou spoločnosťou Lemon Way. Následne nás kontaktujte emailom na ebonza@ebonza.sk, kde uvediete základné informácie o druhu a počte tovarov, ktorý plánujete nahrať, kontaktné údaje. Budeme Vás kontaktovať. 


Tak čo, ste pripravený? 

Potrebujete pomôcť?

Náš tím je tu pre Vás. Radi Vám pomôžeme pri registrácii alebo pri importe Vašich produktov!

Kontaktujte náš tím
 
Náhľad Obchodu

Page generated in 0.0508 seconds.