Máme super klientov, ktorí s nami radi spolupracujú

Máme radi svojich klientov a oni nám to vracajú späť
 • Precíznosť, ochota, ústretovosť, flexibilnosť, cit pre detail. To je len zopár slov, ktoré v skratke vystihujú profesionálny prístup eBonza MARKETPLACE. Ak Vás unavuje nakupovanie rôznych tovarov na rôznych stránkach, tak eBonza je to správne miesto, kde už „nikde chodiť nemusíte“. Všetko, čo potrebujete nájdete na jednom mieste a pod jednou strechou. Pevne verím, že sa tu stretnú ľudia, ktorí milujú bezpečné nakupovanie, a tak podporia napredovanie a rast eBonza MARKETPLACE vo svete internetu.

  Už sa len zaregistrovať a nakupovanie môže začať...

  Juraj Babej
  Juraj Babej Presovsky kraj, Slovakia
 • eBonza propaguje aj moje výrobky - drobné dekorácie do interieru a exterieru. Tento Marketplace spĺňa všetky moje predstavy ako by som chcela ponúkať svoje výrobky a samozrejme aj nakupovať. Je bezpečný, čo v dnešnej dobe plnej podvodov je pre mňa dôležité, prístup majiteľov je vysoko profesionálny, priam neoceniteľný, predáva sa a nakupuje s prehľadom. Môže sa tu kupovať, predávať, inzerovať. Som nadmieru spokojná, pretože sú chránené aj práva kupujúcich, aj predávajúcich, čo je v obchode dôležité. Teším sa na dlhodobú spoluprácu. A preto sa neváhajte registrovať , kupovať a predávať, nebudete ľutovať.

  Adriana Jenčová
  Adriana Jenčová Presovsky kraj, Slovakia
 • Som veľmi rada, že môžem byť súčasťou tohto e-marketu od jeho počiatkov. Už teraz je táto stránka do detailov prepracovaná a každým dňom sa vylepšuje. Ako predávajúcej sa mi páči prehľadnosť a jednoduchosť pri pridávaní vecičiek a vizuálny výsledok celej stránky.

  Ako hlavný benefit tejto stránky vidím bezpečnosť pre predávajúcich a kupujúcich, kedy s istotou vieme, že celý predaj prebehne v poriadku. Predávajúci sú overení klienti a kupujúci určtite neprídu o svoje peniaze.

  Renátku a Martina - majiteľov poznám aj osobne a môžem povedať, že ich profesionalita, odbornosť a vytrvalosť Vás určite nesklamú. Taktiež som spokojná s maximálnou komunikáciou a rýchlou odozvou na celý registračný proces.

  Neváhajte, zaregistrujte sa čím skôr a stante sa súčasťou rastu tohto prosperujúceho e-marketu! Predajcov je stále viac a krásne výrobky pribúdajú.. :)

  Diana Lempeľová
  Diana Lempeľová Presovsky kraj, Slovakia
 • Ďakujem osloveniu eBonza Marketplace portálu. Celková komunikácia s pani Renatkou bola od začiatku veľmi príjemná, ústretová a všetky otázky mi boli zodpovedané. Toto bol jeden z kľúčových prvkov v rozhodnutí registrovať sa ako predajca na eBonze. Celkové prevedenie tohto e-marketu je veľmi prehľadné, každý sa v ňom ľahko zorientuje. Odporúčam eBonzu každému. Či už predajcom, tak i kupujúcim. Aj v takýchto "online" vzťahoch záleží (mne určite) na komunikácii a vzájomnej podpore.

  A viete, čo znamená e-bonza? ...ja už áno. :-)

  Natália Martišová
  Natália Martišová Nitriansky kraj, Slovakia

Page generated in 0.0527 seconds.