Tisíce zákazníkov chcú vidieť Váš tovar


Začnite predávať online 

Len tri jednoduché kroky a Váš predaj môže vzrásť ako nikdy predtým

 Zaregistrujte sa a vytvorte si platobný účet

Pomocou 3D Secure Lemon Way platobnej brány, môžete prijímať platby od zákazníkov z celého sveta


Vyberte si vhodný plán a vytvorte vlastný obchod

Získajte zľavu z našej provízie a ďalšie benefity na podporu Vášho predaja


 
 

 Nahrajte svoje produkty a začnite predávať

Zdieľajte svoj tovar na sociálnych sieťach alebo využite naše prémiové služby na podporu predaja 

S nízkymi poplatkami je to tak jednoduché 

Žiadne poplatky za kliky na produkt alebo listing

Provízia a transakčný poplatok od

2,4% + 0,29 

Provízia zahŕňa poplatok za sprocesovanie platby danej objednávky platobnou bránou. Výška provízie je kalkulovaná z celkovej konečnej hodnoty objednávky a závisí od zvoleného registračného plánu. Transačkný poplatok je účtovaný za celú objednávku. 


Funkcie ktoré uľahčia Váš predaj 

eBonza Marketplace ponúka celý rad užitočných nástrojov, ktoré uľahčujú správu Vášho obchodu alebo predaj tovaru 
  • Responzívny dizajn pre všetky rozmery obrazoviek zaručuje lepšiu konverziu s menšou mierou odchodov a viacjazyčná funkčnosť umožňuje zákazníkom zo zahraničia zobrazovať stránky v ich rodnom jazyku a uľahčuje nákup Vaších produktov. 

  • Vytvorenie a manažovania vlastného obchodu s vlastnou URL adresou. Zdieľaním svojich produktov alebo obchodu na sociálnych sieťach, oslovíte viac zákazníkov a zvýšite svoj predaj. Pridanie akejkoľvek novej položky je jednoduché, ale pre väčší objem dát môžete využiť funkciu import-export, ktorá umožňuje rýchlo a jednoducho importovať dáta vo formáte XLS, XLSX alebo ODS. Jednoduché napojenie eshopu prostredníctvom .xml feedu.

  • Prijímanie platieb od zákazníkov z celého sveta cez 3D Secure Lemon Way platobnú bránu. Jednoduchá a rýchla platba platobnou kartou. Zabudnite na dobierku a zbytočné náklady za neprebrané zásielky s ňou spojené. 

  • Nastavte si sledovanie položky. Systém Vás okamžite upozorní, keď máte na sklade posledné kusy, alebo je už položka vypredaná a k tomu rôzne užívateľské dáta a štatistiky o predaji produktov.

  • Nízkonákladové reklamné kampane, slúžiace na podporu predaja vašich produktov. Využite každú príležitosť na pritiahnutie zákazníkov práve k Vám.  

  • SEO nastavenie pre každý produkt a Obchod. Vyhľadávače Vás budú milovať a zákazníci nájdu skôr ako Vašu konkurenciu.

 

 

Vyberte si jeden z naších plánov 

Manažujte svoj obchod a s plánom Saver alebo Professional nielen že ušetríte, ale zároveň zákazník má možnosť vidieť všetok Váš tovar pod jednou strechou.

 

     

  • Basic - do 60 000 produktov, bez mesačného poplatku. Provízia za predaný tovar je 5,5 % z celkovej hodnoty objednávky. Transakčný poplatok je účtovaný za každú obdržanú objednávku vo výške € 0,29 . Tento plán je vhodný pre malých predajcov alebo domácich výrobcov produktov, ktorí predávajú svoj tovar príležitostne. 

  • Saver - do 90 000 produktov. Cena 6 € / Mesiac. Poplatok je účtovaný a faktúrovaný vopred za 12 mesiacov.  Provízia za predaný tovar je 3,9 % z celkovej hodnoty objednávky. Transakčný poplatok za každú obdržanú objednávku je účtovaný vo výške 0,29 €.  10 % zľava na prémiové služby na podporu predaja. Plán Saver je vhodný pre každého, kto chce rozšíriť svoj predaj a získať nových zákazníkov.

  • Professional - do 200 000 produktov. Cena 18 € / Mesiac. Poplatok je účtovaný vopred za 12 mesiacov. Provízia za predaný tovar je 2,4 % z celkovej hodnoty objednávky. Transakčný poplatok za každú obdržanú objednávku je účtovaný vo výške 0,29 €.  25% zľava na prémiové služby na podporu predaja. Tento plán je vhodný pre veľkých hráčov ktorí chcú ušetriť.

  • Prémiové služby - Zvýšte možnosť úspešného predaja svojich produktov. Využite našu ponuku rôznych prémiových služieb na podporu predaja už od 1 € / deň a Váš tovar uvidí ešte viac zákazníkov.

Najčastejšie otázky 


Kto sa môže registrovať a predávať na eBonza marketplace?

Na eBonza Marketplace môže predávať každý predajca alebo výrobca z EU, ktorý spĺňa registračné požiadavky a požiadavky pre vytvorenie platobného účtu /elektronickej peňaženky/ pre prijímanie platieb od kupujúcich. 

Musím mať vlastný eshop aby som mohol predávať na eBonza? 

Nie, nemusíte. Na eBonza si vytvoríte svoj Obchod a všetok tovar tak budete mať rozdelený vo svojom Obchode podľa kategórií. Zákazník nájde Váš tovar pod jednou strechou, tzn.prehľadne uvidí celý váš sortiment a kúpi viac ako len jednu položku. Tovary nahráte jednoducho manuálne.

Aký je proces platby za predaný tovar? 

Všetky platby sú procesované bezpečnou platobnou bránou 3D Secure od akreditovanej Francúzskej spoločnosti Lemon Way, ktorá Vám zaistí platbu od zákazníkov z celého sveta. Momentálne môžete prijímať platby kreditnými kartami a platby pomocou platobnej metódy Sofort. Platba za predaný tovar je uložená vo Vašej elektronickej peňaženke v systéme Lemon Way. Následne po dodržaní určených podmienok, si ju môžete previesť na svoj bankový účet.

Aké sú poplatky za predaný tovar? 

Sme za transparentný a férový obchod a preto neúčtujeme žiadne poplatky za zverejňovanie produktov, kliky na Vaše produkty alebo iné skryté poplatky. Na eBonza platíte poplatok len za predaný tovar z celkovej výšky objednávky. 

Môžem si svoj predplatený plán zmeniť alebo zrušiť?

Áno, svoj predplatený plán si možete kedykoľvek zameniť za iný alebo úplne zrušiť. Nevyužité predplatné Vám vrátime alebo započítame do nového plánu.  

Môžem posielať tovar predaný cez eBonza na dobierku?

Z dôvodu ochrany predávajúcich pred nepreberaním tovarov zasielaných na dobierku to nie je možné. 

Máte ďalšie otázky?

Prosím neváhajte nás kontaktovať.

Kontakt

Tak čo, ste pripravený?

Zaregistrujte sa hneď a buďte o krok pred konkurenciou. 

Vytvorte si Obchod

Page generated in 0.0577 seconds.